قالب پرشین بلاگ


گامی به سوی آرامش
هر وقت احساس کردی در اوج قدرتی به حباب فکر کن

پاییز و زمستان امسال، دوره کتهای خوش فرم و شکیل است. در این فصل پارچه های فاستونی راه راه، پارچه های شطرنجی و چرم هم وجود دارد.کت های این فصل، حسی از قالبی بودن و سه بعدی بودن را دارد. این حس با پارچه های کتانی با رنگهای قرمز، ارغوانی، آبی مایل به خاکستری و نارنجی مشخص تر و برجسته می شود.

به طور کلی سه مدل کت به عنوان سبک های اصلی این فصل شناخته می شوند.
(توجه داشته باشید منظور ما از کت در این مقاله پوشش های پاییزی و زمستانی روی لباس مثل مانتوهای آستردار و کلفت، بارانی، پالتو، ژاکت های پارچه ای و کت هایی است که با دامن یا شلوار ست می شوند. )

1- کت های گشاد و شل به فرم A

معمولا کتهایی با خطوط شانه ساده و آستین های گشاد و جادار، گشاد و آزاد است. این مدل کت شل و گشاد، برای پارچه های خز بسیار عالی است. یقه ای که برای این مدل کت پیشنهاد می شود، یقه های پهن بزرگ، یقه های قیفی بلند، یقه های هندسی کلاه دار، یقه تزئینی خز یا استفاده از شال گردن است.
 
 
 
 
 

یک مدل از این نوع کتها، کت های هرمی شکل است. این کتها از شانه ها مانند یک هرم A شکل آویزان می شود و آستین های A شکل مشابهی هم دارند.

این کتهای شیک برای پوشیدن با پیراهن های براق یا دامن های کلوش بسیار عالی است.
 
 

2- کتهای کمردار

پارچه های لوکس و مجللی مانند ساتن و کشمیر تاثیر زیبای این نوع کت ها را افزایش میدهد. مد طرح های انواع کت ها با تزئینات فلزی ادامه دارد. به تزئینات خز، سر آستین و کناره لباس هم توجه کنید.
 
 
 
رنگ های آبی و قرمز برای این مدل کت های پاییزی و زمستانی، بسیار عالی و برجسته هستند.
 
 
3- کت با خط کمر مشخص و درزدار
 
این نوع کت ها که معمولا تا پایین کمر است، مدلی شاد و جوان پسند است و نوعی لباس روزانه و روزمره محسوب می شود. این مدل کت را هم می توانید به صورت دوطرف دگمه دار و هم یک طرف دگمه دار تهیه کنید. از این مدل کتها و مانتوهای کلفت آستر دار پاییزی، انواع بیشماری در بازار وجود دارد. می توانید قد آن را بالا یا زیر زانو انتخاب کنید.
 

 
پیشنهاد دوخت به شما برای انتخاب مناسب:

· اگر قفسه لباس شما پر از پیراهن ها و مانتوهای نازک مختلف است، به دنبال یک پالتو یا بارانی مشکی با بهترین طرح جدید باشید.

· اگر اندام گلابی شکل دارید یعنی پایین تنه شما نسبت به بالاتنه شما بزرگتر است از مدل های شماره یک یعنی کتهای A شکل انتخاب کنید. این مدل ها شما را مناسب تر نشان می دهند.

· اگر اندام شما پر و کروی است، به دنبال کتهای شماره 2 یعنی انواع پوشش های کمر دار و بلند باشید تا شما را متناسب تر نشان دهد.

· اگر می خواهید تیپ شاد و اسپرت داشته باشید، مدل کت های شماره 3 را در رنگ های شاد پاییزی امتحان کنید.

توجه داشته باشید یه یک مدل اکتفا نکنید، در خرید صبور باشید و انواع مختلفی را در بدن خود امتحان کنید؛ قطعا شما بهترین انتخاب را خواهید کرد.

منبع:دوخت دات کام

آلبوم مدل های زیبای بافتنی زنانه پاییز 2008

در این مجموعه آخرین مدل های بافتنی زنانه برای پاییز 2008 را به نمایش گذاشته ایم. بر روی عکسها کلیک کنید تا جزئیات هر کدام را ببینید...


 


[ دوشنبه پانزدهم مهر ۱۳۸۷ ] [ 15:10 ] [ sina ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ
امکانات وب
بک لینک فا